Asansör bakım ve modernizasyon işlemlerinde Adana'da en iyi hizmeti size sunmaktadır.

Revizyon(Modernizasyon)

Modernizasyon, mevcut asansörün muhtelif kısımlarının Yenilenmesi / Değiştirilmesi demektir.Adana'da Makina Mühendisleri'nin yıllık raporda belirttiği eksiklikleri içerir. Asansör periyodik takip kontrolü teklifi hazırlanmaktadır. Adana'da raporda belirtilen eksikliklerin giderilmesini Öztelli asansörleri olarak gidermekteyiz. Adana'da asansörlerini revizyonlarımız sayesinde daha güvenlikli hale gelmektedir. Adana'da Öztelli asansörleri olarak asansörlerin muayene eksiklerini gidermekteyiz. Kat kapı kilit muhafazaları ve kapı kilit ayarları Adana'da revizyon işlemlerinde etkin çözüm öztelli asansörleri sunmaktadır.

Arıza ve Bakım

Adana ve Mersin'de Asansörlerinizi güvenilir bir şekilde, periyodik bir şekilde kontrolü yapılarak arıza tespitini ve bakımını yapmaktayız. Adana ve Mersin'de asansör bakımında gerekli olan Kuyu temizleme,Kabin üstü temizleme,Kilit kontrolleri,Makina yağı kontrolü,Kabin Paten ve Ağırlık kontrollerini yapmaktayız. Adana ve Mersin'de iş merkezi ve apartman asansör bakımlarını gerçekleştirmekteyiz. Aktif olarak Adana'da Sarıçam Asansör Arıza Bakım,Çukurova Asansör Arıza Bakım,Seyhan Asansör Arıza Bakım,Yüreğir Asansör Arıza Bakım,Ceyhan Asansör Arıza Bakım üstlenmekteyiz.

Montaj

Anahtar teslimi projelerde üreten firmamız, yapılan sözleşme doğrultusunda zamanında iş teslimi ve beklenilerin tam olarak karşılandığı Asansör Montaj ve tasarım projeleri üretmektedir.

Danışmanlık

Kentsel dönüşümle birlikte hızlı artan yeni yapılanma neticesinde bina yapılarına, işlevselliğine uygun asansörlerin inşaasının yapılması hayatı kolaylaştıran bir unsur olmaktadır.

7/24 Destek Servisi

Asansör servisi bakımı ve asansör tamiri ile ilgili asansör servis hizmeti hattı kesintisiz asansör servisi hizmeti sizler için 7 / 24 bulunmaktadır.